Federatia SEV-Hellenic a ales solutia Entersoft CRM

Federatia SEV-Hellenic a adoptat solutia Entersoft CRM pentru a continua procesul de dezvoltare a serviciilor oferite la nivel local catre membrii sai.

Entersoft CRM ofera intr-un mod activ si eficient functii ca Subscription Management, Event Management, Contact si Communication Management foarte necesare Federatiei in relationarea cu membrii sai si alti parteneri. Odata cu implementarea Entersoft CRM, Federatia isi propune sa raspunda rapid si eficient nevoilor membrilor sai, dar sa genereze totodata si sa ofere noi servicii cu valoare adaugata intregii comunitati de afaceri.

“SEV este un reprezentant independent și responsabil al antreprenoriatului din Grecia si joaca un rol important in transformarea economiei tarii intr-una productiva si totodata competitive inclusiv la export. Pentru a ne indeplini rolul institutional, obiectivele si asteptarile membrilor, este estential sa fim flexibili si eficienti. Iar aceast obiectiv este posibil numai prin adoptarea de tehnologie contemporana si prin imbunatatirea, in mod constant, a excelentei noastre operationale. Dupa ce am implementat Entersoft ERP, am decis sa ne imbunatatim si operatiunile cu ajutorul Entersoft CRM. Fiabilitatea Entersoft, calitatea recunoscuta a aplicatiilor si serviciilor sale, la care se adauga colaborarea eficienta cu echipa noastra, a condus la implementarea cu succes a Entersoft CRM, cu care deja am obtinut rezultate pozitive si am imbunatatit serviciile furnizate membrilor nostri”, a spus Akis Skertsos, General Manager SEV.